Cyberoam NetGenie SOHO Küçük Ofis

 

NetGenie - Küçük Ofis - Ev Ofis için Birleşik Tehdit Yönetimi

NetGenie, duruma bağlı kontrollü güvenlik duvarı, VPN, dahili anti virüs, saldırı önleme ve internet erişim kontrolü özelliklerine sahip bir Birleşik Tehdit Yönetimi sistemidir.
-tüm bunların hepsi tek bir cihazdadır! Ağınızda tam internete erişim noktasına yerleşerek NetGenie internet bağlantısını masaüstü, dizüstü, PDA, akıllı telefon ve diğer internete erişen cihazlarınız arasında güvenlik altına alır ve paylaştırır.

Zararlı ve verimsiz internet içeriğini ofis ağınızdan uzaklaştırın. NetGenie ile zararlı içeriği engelleyebilir, iş portallarına, Facebook, Skype, Yahoo Messenger ve benzeri sitelere erişimi yönetebilir ve güvenlik ve ofisinizdeki üretkenliği garanti
altına alabilirsiniz. Çalışanlarınızın çevrimiçi etkinlikleri ve ağınızın güvenliği hakkında gerçek zamanlı raporlar alabilirsiniz. NetGenie ayarlarını web tabanlı bir ara yüzden internete erişebilen herhangi bir cihaz ile yönetebilirsiniz!


Özellikler

Ön ayarlı Wi-Fi Güvenliği

Ofis ağınızın açık bir erişim noktası olmasını, karmaşık güvenlik ayarlarını elle yapılandırmaya gerek kalmadan, internete girmeden önce NetGenie'nin ön ayarlı Wi-Fi güvenlik ayarları ile engelleyin. Çevrimiçi olmadan önce karmaşık güvenlik ayarlarını manüel olarak yapılandırmanız gerekmez.

USB modemden internetinizi paylaşın

USB geniş bant ya da 3G modeminizin internet bağlantısını, 3Gcihazı NetGenie cihazına takarak ofisinizde birden fazla kişi ile aynı anda paylaşın. NetGenie'nin 3G desteği, size işlerinizde kesintisiz ve sürekli çevrimiçi işlem yapma imkanı sağlayarak internet bağlantınız için yedek teşkil eder. Eğer ofisiniz internet bağlantısı olmayan bir noktadaysa NetGenie'nin 3G desteği sizi anında çevrimiçi yapar.

Sanal Özel Ağ (VPN)

NetGenie'nin Sanal Özel Ağ özelliği sayesinde uzak ofislerdeki ağ kaynaklarına güvenli olarak erişin.  NetGenie, satış ofisi, merkez ofisi ya da dünyanın herhangi bir yerindeki kaynaklara erişmenizde size zaman ve paradan tasarruf sağlar ve bunu güvenli bir kanal üzerinden yapar.

 

Firewall & dahili Anti-Virüs

NetGenie'nin duruma bağlı paket kontrolü, NAT, DoS koruması, MAC bağlama ve saldırı önleme sistemli özelleştirilebilen güvenlik duvarı ile
ağınıza yapılacak yetkisiz erişimleri engelleyin. Ofis ağınızı ve internete erişen tüm cihazlarınızı virüs, casus yazılım, istenmeyen indirmeler ve zararlı programların yüklenmelerine karşı NetGenie'nin anti virüs teknolojisi ile koruyun. WEP, WPA ve WPA2 şifreleme standartları ile güvenli kablosuz trafiğinden faydalanın.

Yaşa göre basit ebeveyn kontrolleri

Pornografi ve şiddet gibi zararlı internet içeriğini dizüstü, masaüstü ve akıllı telefon gibi tüm cihazlarda engelleyin. NetGenie'nin önceden kategorize edilen web sitesi ve uygulamalar listesi ile manüel olarak giriş yapmayı ortadan kaldıran akıllı ebeveyn kontrolleri ile çocuklar için yaşa uygun internet erişimi sağlayın. Çocukların Facebook, chat, Gmail ve diğer servislere saate bağlı biçimde erişmelerini sağlayın ve çocuklarınızın çevrimiçi etkinliklerini raporlayın.

Tüm cihazlar için güvenli Wi-Fi

Dizüstü, iPhone, iPad, oyun konsolları ve diğer cihazlar için Wi-Fiile sörf yaparken güvenlik sağlayın.

Raporlar

NetGenie ile ofis kullanıcılarınızın ziyaret ettikleri siteler, kullandıkları uygulamalar ve engellenen siteler ve uygulamalara erişim teşebbüsleri hakkında gerçek zamanlı raporlar alın. Saldırı ve virüs saldırıları hakkında güvenlik raporları alın.

Web tabanlı ara yüz

NetGenie'yi iPad, iPhone, dizüstü ve masaüstü gibi internete erişebilen herhangi bir cihaz ile ek bir yazılım yüklemeye gerek olmaksızın kolayca yapılandırın.

 

 

 

 
   
   
   

 

  • Lidyum Bilişim Teknolojileri San. Ve Tic. Ltd. Şti. Küçükbakkalköy Mah. Işıklar Cad. No:17 Kat 1 Ataşehir 34750 İstanbul
    Telefon: +90 (216) 455 33 83 E-Posta: info@lidyum.com.tr
    © Her hakkı Lidyum Bilişim Teknolojileri’ne aittir. İçeriğindeki herhangi bir yazı ve resmin tamamı ya da bir kısmı izin istenmeden kullanılamaz.