Cyberoam NetGenie Home

 


NetGenie evde güvenli Wi-Fi deneyimi sağlayan bir kablosuz yönlendiricidir. Ailenize tümü kablosuz bir yönlendirici içinde bulunan firewall, dahili anti virüs, saldırı önleme sistemi ve yaşa yönelik basit ebeveyn kontrolünü içeren saldırısız ve virüssüz bir internet sörf deneyimi yaşatın.  Ağınızda tam internete erişim noktasına yerleşerek NetGenie internet bağlantısını masaüstü, dizüstü, PDA akıllı telefon ve diğer mobil cihazlar arasında güvenlik altına alır ve paylaştırır

Çocuklarınız odalarında gizlice internete girdiğinde ya da siz evde olmadığınızda artık endişelenmeyin - NetGenie, oyun konsolları ve benzeri cihazlar gibi Wi-Fi erişimine sahip cihazları korur ve çocuklarınızın internet içeriğine sizin varlığınızda eriştikleri gibi erişmelerine izin verir. Çocuklarınızın internet etkinlik raporlarını ve ev ağınızın güvenlik raporlarını alın. NetGenie ayarlarını web tabanlı bir ara yüzden internete erişebilen herhangi bir cihaz ile yönetin!


Özellikler

Ön ayarlı Wi-Fi Güvenliği

NetGenie'nin varsayılan güvenlik ayarları, cihaz açılır açılmaz güvenli bir Wi-Fi ev ağı oluşturur. Ev ağınızın açık bir erişim noktası olmasını, karmaşık güvenlik ayarlarını elle yapılandırmaya gerek kalmadan, internete girmeden önce engelleyin.

USB modemden internetinizi paylaşın

USB geniş ağ ya da 3G modeminizdeki internet
bağlantısını birden fazla aile bireyi ile modemi NetGenie cihaza takarak paylaşın.

Firewall & dahili Anti-Virüs

Ev Wi-Fi ağınızı ve internete erişen tüm cihazlarınızı virüs, saldırı ve zararlı yazılımların yüklenmesinden koruyun ve birer zombi (botnet) olmalarını önleyin.

Yaşa göre basit ebeveyn kontrolleri

Pornografi ve şiddet gibi zararlı internet içeriğini dizüstü, masaüstü ve akıllı telefon gibi tüm cihazlarda engelleyin. NetGenie'nin önceden kategorize edilen web sitesi ve uygulamalar listesi ile manüel olarak giriş yapmayı ortadan kaldıran akıllı ebeveyn kontrolleri ile çocuklar için yaşa uygun internet erişimi sağlayın. Çocukların Facebook, chat, Gmail ve diğer servislere saate bağlı biçimde erişmelerini sağlayın ve çocuklarınızın çevrimiçi etkinliklerini raporlayın.

Tüm cihazlar için güvenli Wi-Fi

Dizüstü, iPhone, iPad, oyun konsolları ve diğer cihazlar için Wi-Fiile sörf yaparken güvenlik sağlayın.

Raporlar

NetGenie ile ziyaret edilen siteler, kullanılan uygulamalar ve engellenen siteler ve uygulamalara erişim teşebbüsleri hakkında gerçek zamanlı raporlar alın. Saldırı ve virüsler hakkında güvenlik raporları alarak ev ağınızın güvenlik durumunu güncel tutun.

Web tabanlı ara yüz

NetGenie'yi iPad, iPhone, dizüstü ve masaüstü gibi internete erişebilen herhangi bir cihaz ile ek bir yazılım yüklemeye gerek olmaksızın kolayca yapılandırın.

 

 

 
   
   
   

 

  • Lidyum Bilişim Teknolojileri San. Ve Tic. Ltd. Şti. Küçükbakkalköy Mah. Işıklar Cad. No:17 Kat 1 Ataşehir 34750 İstanbul
    Telefon: +90 (216) 455 33 83 E-Posta: info@lidyum.com.tr
    © Her hakkı Lidyum Bilişim Teknolojileri’ne aittir. İçeriğindeki herhangi bir yazı ve resmin tamamı ya da bir kısmı izin istenmeden kullanılamaz.