İletişim

Merkez Ofis

Lidyum Bilişim Teknolojileri - İstanbul

Atatürk Mah. Mustafa Kemal Cad. No:14
Ataşehir 34758 İstanbul
Telefon: +90 (216) 455 33 83
Faks: +90 (216) 455 33 84
E-Posta: info@lidyum.com.tr

ÖNEMLİ!
Ataşehir Belediyesi tarafından yapılan çalışma sonucunda firmamızın bulunduğu Atatürk Bulvarı ismi değiştirilerek Mustafa Kemal Cad. olmuştur. Bu sebeple çeşitli navigasyon ve harita ürünlerinde adresimiz Atatürk Mah. Atatürk Bulvarı No: 14 Ataşehir/İstanbul olarak geçmektedir.

Yol Tarifi

Eğer GPS cihazınız varsa / If you have a GPS navigator
Latitude : 40°59'6.53" North / Kuzey
Longitude:29° 8'7.50" East / Doğu

KADIKÖY-ATAŞEHİR istikametinden geliş: Ataşehir girişindeki Memorial, Acıbadem Hastaneleri  ve devamındaki  Petrol Ofisi Benzin İstasyonunu geçtikten sonra kavşaktan sağa doru “DUDULLU-GÜMRÜK”  yönüne sapınız. Dümdüz devam edilen bu yolun sonunda kapısında “TASİŞ” yazılı GÜMRÜK bulunuyor. Gümrük kapısının önündeki dönel kavşağa girip, sola “DUDULLU” istikametine devam ediniz. 200 metre sonra ilk ışıklardan “U” dönünüz ve 50 metre sonra sağda “BÜRO TIME” yazılı binanın sokağına giriniz. Bu sokak içinde sağdan 14 numaralı bina bizim binamız. Üzerinde “LİDYUM” yazılı tabelası mevcuttur.

Daha Fazla İçin Tıklayın.

ATAŞEHİR MİGROS’un önünden geliş: MİGROS’un önündeki dönel kavşaktan MİGROS kapısını arkanıza alacak şekilde tam karşınızdaki bulvara giriniz. Aşağı doğru inişi dümdüz takip ediniz. 1 trafik ışığı geçtikten 200 metre sonra sağ tarafta “MOZAİK ÇARŞI”yı  göreceksiniz. Mozaik Çarşı’nın yanından yukarıya doğru çıkan yola(sağ) dönünüz. Yolu hiçbir yere sapmadan devam ediniz. Yolun bitiminde solda Taksi durağını (Merkez Taksi) göreceksiniz. Taksi durağından sola devam edeniz. Bu yolun sonundaki ışıklardan sağa dönünüz ve 50 metre içinde sağda “BÜRO TIME” yazan binanın sokağına giriniz. Bu sokak içinde sağdan 14 numaralı bina bizim binamız. Üzerinde “Lidyum Bilişim Teknolojileri” yazılı tabelası mevcuttur.

TEM Otobandan geliş (Kartal istikametinden): TEM (E6) Otobandan Kartal yönünden İstanbul’a geliş gişelerinden (Çamlıca Gişeler) giriş yaptıktan sonra ilk sağ ayrımından “KÜÇÜKBAKKALKÖY” istikametine devam ediniz. Bu yolu hiçbir yere sapmadan Erenköy Gümrük’e kadar (TASİŞ) takip ediniz. Bu yol üzerindeki 5. trafik ışığını gören kavşakta sağda “TAFY BABY” mağazasını göreceksiniz. Bu mağazayı geçtikten sonra sağda “BÜRO TIME” yazılı binanın sokağına giriniz. Bu sokak içinde sağdan 14 numaralı bina bizim binamız. Üzerinde “Lidyum Bilişim Teknolojileri” yazılı tabelası mevcuttur.

TEM Otobandan geliş (İstanbul istikametinden): TEM (E6) Otobandan İstanbul’dan Ankara – Sabiha Gökçen Havalimanı istikametine giderken çıkış  gişelerinden (Çamlıca Gişeler) çıkmadan önce son sağ ayrımından “KÜÇÜKBAKKALKÖY” istikametine devam ediniz. Bu yolu hiçbir yere sapmadan Erenköy Gümrük’e kadar (TASİŞ) takip ediniz. Bu yol üzerindeki 5. trafik ışığını gören kavşakta sağda “TAFY BABY” mağazasını göreceksiniz. Bu mağazayı geçtikten sonra sağda “BÜRO TIME” yazılı binanın sokağına (Ekincioğlu Sokak) giriniz. Bu sokak içinde sağdan 14 numaralı bina bizim binamız. Üzerinde “Lidyum Bilişim Teknolojileri” yazılı tabelası mevcuttur.

İÇERERENKÖY istikametinden geliş: Dudullu-İMES yolunu takip ediniz. Erenköy Gümrük’e kadar (TASİŞ) geliniz. Gümrük kapısının önündeki dönel kavşaktan dümdüz “DUDULLU” istikametine devam ediniz. 200 metre sonra ilk ışıklardan “U” dönünüz ve 50 metre sonra sağda “BÜRO TIME” yazılı binanın sokağına giriniz. Bu sokak içinde sağdan 14 numaralı bina bizim binamız. Üzerinde “Lidyum Bilişim Teknolojileri” yazılı tabelası mevcuttur.

Toplu taşıma ile ulaşım:

  • Kadıköy’den 19T ve 14 ŞBÜsküdar’dan 320A… Çiftlik durağında ininiz. Yolun karşısındaki “BÜRO TIME” yazılı binanın sokağına giriniz. Bu sokak içinde sağdan 14 numaralı bina bizim binamız. Üzerinde “Lidyum Bilişim Teknolojileri” yazılı tabelası mevcuttur.
  • Kadıköy’den 19E… Titiz Pastanesinin önünde köşede ininiz. Gümrük istikametine doğru yürüyünüz. Bu yolun sonundaki ışıklardan sağa dönünüz ve 50 metre içinde sağda “BÜRO TIME” yazan binanın sokağına giriniz. Bu sokak içinde sağdan 14 numaralı bina bizim binamız. Üzerinde “Lidyum Bilişim Teknolojileri” yazılı tabelası mevcuttur.

 


Sunu daha büyük bir haritada görüntüle: Lidyum Bilişim Teknolojileri Merkez Ofisi

Ankara Ofis

Lidyum Bilişim Teknolojileri - Ankara

Yıldızevler Mah. 714.Sok. Vizyon Plaza No:5/42 
Çankaya 06550 Ankara
Tel: (312) 384 20 28
Faks: (312) 440 51 44
E-Posta: info@lidyum.com.tr

Yol Tarifi

Eğer GPS cihazınız varsa / If you have a GPS navigator
Latitude : 39°52'39.92" North / Kuzey
Longitude: 32°51'44.84" East / Doğu

 


Sunu daha büyük bir haritada görüntüle: Lidyum Bilisim Teknolojileri Ankara
   

Yeniliklerden, kampanyalardan haberdar olmak için
e-posta adresinizi giriniz.

 

 

  • Lidyum Bilişim Teknolojileri San. Ve Tic. Ltd. Şti. Atatürk Mah. Mustafa Kemal Cad. No:14 Ataşehir 34758 İstanbul  Telefon: (216) 455 33 83  Faks: (216) 455 33 84  E-Posta: info@lidyum.com.tr
    © Her hakkı Lidyum Bilişim Teknolojileri’ne aittir. İçeriğindeki herhangi bir yazı ve resmin tamamı ya da bir kısmı izin istenmeden kullanılamaz.